Кошик
4281 відгук
promo_banner
-15%

Кулер активне охолодження для телефону/планшета Memo DLA7 шириною до 89 мм Original (Black)-LВR

300 ₴

255 ₴

  • Готово до відправки
  • Код: 18519
+380 (67) 371-67-48
Кулер активне охолодження для телефону/планшета Memo DLA7 шириною до 89 мм Original (Black)-LВR
Готово до відправкиКулер активне охолодження для телефону/планшета Memo DLA7 шириною до 89 мм Original (Black)-LВR
300 ₴255 ₴
+380 (67) 371-67-48
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Будь-яке мобільне охолодження призначене для зниження температури смартфона або планшета в процесі їх інтенсивного використання, що допомагає запобігти перегріву пристрою, уникнути різкого падіння продуктивності та отримати максимальний ефект від гри, стриму або прямого ефіру. Для того, щоб продовжити термін життя свого гаджета та його батареї, фахівці рекомендують не допускати перегріву та використовувати охолоджувальні пристрої. 

Приємним бонусом даної моделі стануть реалізовані в кулері 2 режими потужності: потужний та стандартний. Регулюючи потужність за допомогою кнопки на корпусі, ви можете охолоджувати ваш смартфон саме під ваші потреби в охолодженні.

Кулери від компанії MEMO Digital високотехнологічні, довговічні, якісні та мають чудове співвідношення ціна-якість.

Shenzhen MEMO Digital Co., Ltd. є виробником, який спеціалізується на виробництві електронної продукції з 2012 року. Компанія спеціалізується на кулерах для телефонів, мобільних контролерах, аксесуарах для телефонів тощо. Наразі MEMO визнано відомим брендом серед гравців мобільних ігор у всьому світі. Компанія стежить за своєю якістю та проводить сертифікацію.

Мобільний напівпровідниковий кулер з елементом Пельтьє DLA7 – це сучасна портативна система охолодження, розроблена компанією MEMO для використання з мобільними пристроями. Суть роботи цього кулера полягає у відведенні тепла від смартфона до навколишнього простору за допомогою напівпровідникової технології, заснованої на ефекті Пельтьє. Спеціальна охолоджувальна пластина кріпиться до спинки вашого смартфона і стягує тепло на себе, передаючи його своєю чергою через радіатор на кулер, а кулер виводить тепло в навколишній простір. Технологія дозволяє охолоджувати смартфон миттєво до низьких температур – ви можете використовувати мобільний довго і безперервно.

У даному мобільному кулері є блакитне підсвічування, що створює приємну атмосферу кіберспорту. 

Ідеально для геймінгу та створення контенту

✔ Запобігає перегріву під час ігор, відеозйомки, монтажу, стримінгу та відеодзвінків.
✔ Підходить для популярних мобільних ігор:
PUBG Mobile, Call of Duty Mobile, Fortnite, Standoff 2, Arena Breakout, Genshin Impact, Free Fire та інші FPS, RPG, MOBA.

Характеристики
  • Тип охолодження: Елемент Пельтьє
  • Тип кріплення: Механічне
  • Роз'єм живлення: Type-C
  • Харчування: 5V/1,7A
  • Розміри сумісних пристроїв: 65,5-89 мм
  • Код моделі товару: DLA7 
  • Матеріали корпусу: ABS пластик, алюміній, мідь
  • Вага пристрою: 67 г 
  • Розміри: 55х80х40 мм
  • Підсвічування: Однобарвне синє
  • Можливість відключення підсвічування: Ні 
  • Підключення до смартфону через Bluetooth: Ні
  • Орган управління: кнопка живлення та перемикання режимів
  • Виріз під бічні кнопки на смартфоні: Є

 

Комплектація:

 

  • Кулер DLA7 - 1 шт
  • Кабель Type-C на USB-A - 1 м
  • Інструкція

*Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару без попередження – тому вони можуть відрізнятися від опису. 
Основні
Кількість кулерів1
ОсобливостіПідсвічування
СтанНовий
Користувальницькі характеристики
ЖивленняUSB
Підключення пристроюДротове
Сумісні платформиAndroid, iOS
Тип аксесуараКулери для телефонів
КолірBlack
  • Ціна: 255 ₴