
Інвертор Aton Solar Power 500W 007 з 12 V на 220 V (розетка/USB) Red | Перетворювач напруги
1 050 ₴
- Немає в наявності
- Код: 11030
+380 (67) 371-67-48
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інвертор автомобільний Aton Solar Power 500W
Інвертор — це електричний пристрій, здатний перетворювати постійний струм у змінний за заданої частоти та напруги. Здебільшого вхідна постійна напруга зазвичай нижча, тоді як вихідна змінна напруга рівно напруга мережі.

Автомобільний інвертор перетворювач Aton Solar Power 12V-220V, потужністю 500W — це пристрій, призначений для заряджання та роботи: ноутбуків, відеокамер, телефонів, аудіо- та відеотехніки та інших електроприладів в умовах, де немає мережевих джерел живлення.

Спереду пристрою розташовані розетка, кнопка вмик./вимк. і вихід USB, а також світлові індикатори режимів роботи. На задній частині розташований охолодний вентилятор.
Характеристики:
- Перетворення: DC-AC;
- Форма хвилі на виході: модифікована синусоїда;
- Номінальна вхідна напруга: 12 В;
- Вихідна напруга: 220 В;
- Вихідна частота: 50Hz+/-2Hz;
- Максимальна пікова потужність: 500 Вт;
- Номінальна потужність: 250 Вт;
- Захист від перевантажень;
- Захист від перегріву;
- Кількість розеток: 1 шт;
- Кількість USB: 1 шт.
Комплектація:
- Інвертор (перетворювач);
- Дроти для під'єднання (з крокодилами).
*Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару без повідомлення — тому вони можуть відрізнятися від опису та фото.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Частота | 50 Гц |
| Захист від перегріву | Так |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Захист від перевантажень | Так |
| Виробник | ATON |
| Види індикації | Світлова |
| Стан | Новий |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Допустима пікова потужність | 500 Вт |
| Номінальна потужність | 250 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.6 кг |
- Ціна: 1 050 ₴





