
Інвертор Himastar Solar Power 2000W 003 з 12 V на 220 V (1розетка,1USB) Silver | Перетворювач напруги
1 560 ₴
- Немає в наявності
- Код: 11036
Інвертор перетворювач Himastar Solar Power 2000W 12V-220V
Інвертор автомобільний Himastar Solar Power 2000W — це сучасний і компактний пристрій, який зможе виручити Вас у найнепроблемніших ситуаціях! Перетворювач напруги 12/220 — альтернативне живлення приладів, що працюють від мережі.
Перетворювач потужністю 2000 Вт — пристрій, призначений для під'єднання та використання різноманітної побутової техніки, електроінструменту, ноутбука, телефона, різної відео- та аудіотехніки, а також інших електроприладів в умовах, де немає мережевих джерел живлення. Наприклад, у подорожах автомобілем, прогулянках на катері, у гаражі, на дачі, в аварійних ситуаціях. Як джерело напруги ±12 В можуть застосовуватися акумулятори автомобіля, вітрові або сонячні генератори.

На передній панелі пристрою розташовані індикатори режиму роботи, розетка для електроприладів, перемикач увімкнення й USB-порт. Охолодження інвертора постійно й здійснюється за допомогою кулера, встановленого на задній панелі приладу. Там само розташовані клеми для під'єднання кабелю від акумулятора.
Технічні характеристики:
- Тип пристрою: DC/AC інвертор;
- Хвиля: модифікована синусоїда;
- Вхідна напруга: 12 В;
- Вихідна напруга: 220 В;
- Частота: 50HZ-60HZ;
- Пікова потужність: 2000 Вт;
- Номінальна потужність: 1000 Вт;
- Захист від перенапруги/низької напруги/перевантаження;
- Матеріал: алюміній/пластик;
- Кількість розеток: 1 шт;
- Кількість USB: 1 шт.
Комплектація:
- Інвертор (перетворювач);
- Дроти для під'єднання (затискачі-крокодили).
*Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару без повідомлення — тому вони можуть відрізнятися від опису та фото.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Частота | 50 Гц |
| Захист від перегріву | Так |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Захист від перевантажень | Так |
| Максимальна потужність | 2000 Вт |
| Види індикації | Звукова, Світлова |
| Стан | Новий |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Допустима пікова потужність | 2000 Вт |
| Номінальна потужність | 1000 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.86 кг |
- Ціна: 1 560 ₴





