
Інвертор Lvyuan Power 4000W 013 з 24 V на 220 V (3 розетки, 4 USB) Red | Перетворювач напруги
3 940 ₴
- Немає в наявності
- Код: 11040
Інвертор перетворювач Lvyuan Power 4000W з 24V на 220 V
Інвертор — це пристрій, здатний перетворювати постійний струм у змінний за заданої частоти та напруги. Найчастіше вхідна постійна напруга зазвичай нижча, тоді як вихідна змінна напруга дорівнює напрузі мережі (220V).
Під час далеких поїздок у справах, подорожей або на відпочинок автомобільний перетворювач напруги дасть Вам змогу провести час у дорозі набагато комфортніше, оскільки дасть можливість використання необхідних електроприладів прямо на дорозі, у лісі, на березі водойми, у будь-якому місці, де Ви забажаєте зробити зупинку.
Перетворювач напруги потужністю 4000 Ватів — це розетка, яка така необхідна в різних умовах, де немає джерел живлення (на дачі, у гаражі, в автомобільних подорожах тощо) і головна особливість якого — можливість працювати від простого автомобільного акумулятора.

Охолодження інвертора постійно й здійснюється за допомогою кулера, встановленого на задній панелі приладу. На корпусі пристрою розташовуються 3 розетки для під'єднання електроприладів, 4 USB-порту та перемикач.
Треба вимикати інвертор від джерела постійного струму, якщо не використовуєте пристрій упродовж декількох годин.
Увага! Треба з обережністю використовувати пристрій біля джерел води, у вологому середовищі, під час туману.
Технічні характеристики:
- Тип перетворення: DC/AC;
- Форма хвилі на виході: модифікована синусоїда;
- Вхідна напруга: 24V (19-30V);
- Вихідна напруга: 220V (200-240V);
- Частота: 50HZ-60HZ;
- Максимальна потужність (пікова): 4000W;
- Номінальна потужність: 2000W;
- Захист від високої/низької напруги/перевантаження/перегрівання;
- ККД: 90%
- Кількість розеток: 3 шт;
- Кількість USB: 4 шт (5V).
Комплектація:
- Інвертор (перетворювач);
- Дроти для під'єднання.
*Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару без повідомлення — тому вони можуть відрізнятися від опису та фото.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Частота | 50 Гц |
| Захист від перегріву | Так |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна вихідна напруга | 200~240 В |
| Захист від перевантажень | Так |
| Виробник | Lvyuan |
| Стан | Новий |
| Номінальна вхідна напруга | 24 В |
| Допустима пікова потужність | 4000 Вт |
| Номінальна потужність | 2000 Вт |
| ККД, не менше | 90 % |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.4 кг |
- Ціна: 3 940 ₴





