
Інвертор Himastar Solar Power 1000W 016 з 12 V на 220 V (1розетка,1USB) Silver | Інвертор 1000W 12V 220V
1 130 ₴
- Немає в наявності
- Код: 11059
Інвертор автомобільний перетворювач 1000W з 12 V на 220 V
Himastar Solar Power 1000W — прилад призначений для перетворення напруги з 12 В на 220 В. Дає змогу працювати з різними ґаджетами номінальна потужність яких не перевищує 1000 Вт. Наприклад: відеокамеру, телефон, ноутбук, різну аудіо- та відеотехніку, електробритву, електроінструмент, дрібну побутову техніку та інші електроприлади.
Корпус пристрою виготовлений з алюмінію, у задній частині розташований вентилятор для охолодження приладу. Спереду ж розміщені розетка, кнопка вмик./вимк і вихід USB, а також світлові індикатори режимів роботи. Прилад можна під'єднувати безпосередньо до клем акумулятора за допомогою затискачів.

Необхідно дотримуватися послідовності під'єднання приладів: спочатку приєднується до гнізда прикурювача або до клем акумулятора (залежно від комплектації) інвертор напруги, потім у гніздо інвертора під'єднується споживач (прилад в вимкненому стані) і, тільки після цього вмикається інвертор, а потім і сам споживач.
Під час вибору інвертора напруги треба приділити увагу потужності приладу, який буде використовуватися, оскільки інвертор напруги розрахований на певне навантаження і в разі браку потужності просто не працюватиме або прийде в непридатність.
Увага! Треба з обережністю використовувати пристрій біля джерел води, у вологому середовищі, під час туману.
Характеристики:
- Перетворення: DC-AC;
- Форма хвилі на виході: модифікована синусоїда;
- Номінальна вхідна напруга: 12 В;
- Вихідна напруга: 220 В;
- Вихідна частота: 50Hz-60Hz;
- Максимальна пікова потужність: 1000W;
- Номінальна потужність: 500W;
- Захист від перевантаження;
- Захист від перегрівання;
- Захист від низької напруги;
- Зашита від короткого замикання;
- Кількість розеток: 1 шт;
- Кількість USB (5V): 1 шт.
Комплектація:
- Інвертор (перетворювач);
- Дроти для під'єднання.
*Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару без повідомлення — тому вони можуть відрізнятися від опису та фото.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Частота | 50 Гц |
| Колір світлодіода | Зелений |
| Захист від перегріву | Так |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Захист від перевантажень | Так |
| Види індикації | Звукова, Світлова |
| Стан | Новий |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Допустима пікова потужність | 1000 Вт |
| Номінальна потужність | 500 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.65 кг |
- Ціна: 1 130 ₴






